Menu

Prowadzenie firmy online przy użyciu narzędzia CRM

Blog ma na celu tworzenie contentu odnoszącego się do wszelkich aspektów powiązanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa online z wykorzystaniem najnowszych technologii chmurowych. Z bloga dowiesz się jak prowadzić firmę online, jakie narzędzia wykorzystać.

Witam na prowadzeniefirmy.blox.pl

f.design

Prowadzenie firmy online w pigułce.

Aktualna sytuacja w firmie oraz usprawnienie wielu procesów (ich automatyzacja) pozwoliła mi na wydzielenie paru godzin dziennie na hobby - którym jest m.in. przekazywanie wiedzy innym z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej oraz filozofii CRM.

Witaj,

mam na imię Arkadiusz, jestem przedsiębiorcą który swoją przygodę z prowadzeniem działalności gospodarczej rozpoczął już w latach 90. Od tego czasu warunki gospodarcze i ekonomiczne zmieniły się na tyle, że prowadzenie biznesu obróciło się o 180 stopni. Na blogu nie skupimy się na analizie porównawczej prowadzenia firmy kiedyś, a dziś tylko na merytorycznym przekazie jak w XXI wieku prowadzić firmę wykorzystując najnowsze narzędzia m.in chmurę, CRM, ERP itd.

Na start kilka zasad, które pomogły mi osiągnąć sukces.

 • nieustępliwość w działaniu - aby osiągnąć sukces trzeba się napracować, w biznesie nie można poddawać się szybko ale polecam zasadę "Cut losses..."
 • rozwój zawodowy i osobisty - "Kto się nie rozwija, stoi w miejscu" ciągły rozwój osobisty pomaga w kontaktach międzyludzkich co przekłada się bezpośrednio i pośrednio na Twój biznes. Sprawdzaj na mediach społecznościowych nowe wydarzenia, konferencje, szkolenia, poznawaj nowych ludzi - Twoich potencjalnych leadów.
 • wykorzystywanie najnowszych technologii - IT jest już wszędzie, mimo braku wykształcenia informatycznego MUSISZ podążać z "modą informatyczną", technowinki w zakresie IT dla B2B i inne.
 • częsty research i weryfikacja konkurencji - musisz znać konkurencję by reagować szybko na nowości. Konkurencja wprowadzając jakąś nowość jest w dużo lepszej sytuacji niż Ty. Research, projektowanie, wdrożenie i reklamę mają już za sobą dlatego musisz być innowacyjny by to konkurencja kopiowała od Ciebie nowości i "marnowała" zasoby w dogonieniu Twoich rozwiązań.
 • dobra organizacja pracy - nie wyobrażam sobie nowoczesnej i dobrej organizacji pracy bez wykorzystania systemu CRM z modułem Organizacji pracy (zadania, projekty).
 • informatyzacja procesów - windykacja online, wysyłanie e-faktur itp. Tańsze, szybsze, wygodniejsze dla Ciebie i Twojego klienta.


  prowadzeniefirmyonline

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
 • jeszczepolskaniezginela12

  Zdarzają się przypadki, kiedy windykator nie jest w stanie dotrzeć do faktów, które mogą być kluczowe dla danej sprawy. Wówczas należy skorzystać z pomocy detektywa.

  Szerokie możliwości dochodzenia faktów

  Postać detektywa w kontekście windykacji terenowej jest nierzadko decydująca. Dlaczego? Ano dlatego, że detektyw ma potężne możliwości ustalania wszelakich danych, np. w kwestiach poszukiwania majątku czy powiązań osób i mienia. Każde działanie podejmuje przy wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych. KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. j. dysponuje autorską aplikacją, pozwalająca na szybkie i sprawne zarządzanie zleceniami naszych klientów. Pamiętajmy, że narzędzia komputerowe w połączeniu z dużym doświadczeniem sprawiają, że dobry detektyw jest w stanie ustalić wszystko i nic się przed nim nie ukryje.

  Działanie w terenie clou pracy detektywa

  Co jest czynnikiem szczególnie podnoszącym rangę pracy detektywa? Działanie w terenie. Nasi detektywi obsługują sprawy w całym kraju. Dokonujemy obserwacji osób, ale nie tylko. Zajmujemy się także m.in. monitoringiem ruchomości z leasingu - poszukiwaniem pojazdów oraz maszyn dla klientów. Należy zaznaczyć, że obserwacja i wywiad to gwarancja skutecznego dotarcia do dłużnika.

  Inne sposoby ustalania prawdy

  Choć spektrum możliwości detektywa jest dosyć szerokie, to czasami pewne czynności, które trzeba podjąć dla powodzenia, mogą wykraczać poza jego kompetencje. Wtedy można podjąć współpracę z policją i wspólnymi siłami ustalić to, co konieczne. Poza tym często korzystamy z pomocy komorników, a także rozmaitych instytucji państwowych. Mówiąc krótko: wykorzystujemy wszystkie dostępne możliwości dochodzenia faktów, oczywiście w granicach chronionych prawem.

  Nasza oferta

  Licencjonowani detektywi KPD Wiejak i Wspólnicy to struktura terenowa na obszarze całej Polski. Zrealizujemy każdą powierzoną nam sprawę. Poufność, etyka, działanie zgodne z prawem te zasady przyświecają naszej działalności od lat. Zapraszamy do współpracy.

© Prowadzenie firmy online przy użyciu narzędzia CRM
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci